Rely SH, s.r.o.
Aktuality
Povinnost mít zkontrolovaný...
Blíží se další termín, do kdy musí být zkontrolovaný kotel na pevná paliva - první vlna kontrol proběhla před třemi...
EkoScroll - kotel v...
Firma Rely-SH s.r.o. je majitelem osvědčení na montáž a autorizované spouštění kotlů EkoScroll. Kotle EkoScroll se vyznačují příznivou cenou,...
Ariston
Ariston
Viessman

Dakon
Protherm

Karma
Immergas

Chaffoteteaux
Mora

Destila
Viadrus

MoraTop
Junkers
EkoScroll
Baxi

Benekov

Kontroly kotlů na tuhá paliva

dle zákona č. 201 / 2012 Sb. o ochraně ovzduší

Podle zákona 201/2012 Sb. je každý majitel spalovacího zdroje na pevná paliva o jmenovitém příkonu 10 až 300kW včetně, který slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu, povinen provádět jednou za dva roky kontrolu technického stavu a provozu tohoto zdroje. Podle §41 odst. 15 musí první kontrola proběhnout nejpozději do 31. 12. 2016.

Kontrolu je oprávněna provést jen osoba, která je proškolena výrobcem a je držitelem oprávnění k instalaci, provozu a údržbě. V naší firmě jsou 3 certifikovaní kontroloři oprávnění na provedení kontroly a vystavení protokolu pro obecní úřad.

Naši kontroloři jsou zároveň servisními techniky kotlů, takže v případě nalezení nedostatků dokážeme navrhnout řešení a případně kotel opravit. Jedná se o značky kotlů Dakon, Viadrus, Ekoscroll, ale i neznámí nebo již zaniklí výrobci.

V rámci kontroly kotle Vám dokážeme nabídnout i roční kontrolu spalinové cesty, u které již neúčtujeme dopravu = doprava ZDARMA pro kontrolu spalinové cesty. Ke kontrole vystaví náš revizní technik spalinových cest protokol. Cena za kontrolu a čištění spalinové cesty je cca 400,- až 800,- Kč dle rozsahu.
Kontroly kotlů na tuhá paliva


Instalace atypických dřevěných herních prvků a doplnění zeleně v Mateřské škole Mašinka v Pečkách
Ariston