Rely SH, s.r.o.
Aktuality
Povinnost mít zkontrolovaný...
Blíží se další termín, do kdy musí být zkontrolovaný kotel na pevná paliva - první vlna kontrol proběhla před třemi...
EkoScroll - kotel v...
Firma Rely-SH s.r.o. je majitelem osvědčení na montáž a autorizované spouštění kotlů EkoScroll. Kotle EkoScroll se vyznačují příznivou cenou,...
Ariston
Ariston
Viessman

Dakon
Protherm

Karma
Immergas

Chaffoteteaux
Mora

Destila
Viadrus

MoraTop
Junkers
EkoScroll
Baxi

Benekov

Viessmann Vitodens 111-W

Viessmann Vitodens 111-W
Kód:785
Cena bez DPH:43900 Kč
Cena s DPH:53119 Kč
Výkon kotle:26 kW
Výrobce:Viessmann
Zpět na ceník kotlů

Viessmann Vitodens 111-W

Plynový kondenzační kotel s integrovaným nabíjecím zásobníkem z ušlechtilé oceli.

Jmenovitý tepelný výkon: 6,5 až 26 kW

Nástěnný plynový kondenzační kotel Vitodens 111-W je ideální pro použití v bytě nebo rodinném domě. Dá se bez problémů montovat ve výklenku v koupelně nebo na stěnu v technické místnosti domu. Vitodens 111-W se dá instalovat i nad pracovní deskou, pračkou nebo sušičkou. 

Pokud jde o úspornost a dlouhou životnost topného zařízení, přichází jako materiál v úvahu pouze ušlechtilá ocel. Z tohoto důvodu je Vitodens 111-W vybaven výměníkem tepla Inox-Radial z ušlechtilé oceli, který je dostatečně spolehlivý a ručí za trvale vysoké využití kondenzačního účinku. 

Účinnost až 97 % (HS) 

Vitodens 111-W spotřebuje méně energie, protože dodatečně využívá teplo ze spalin. Výsledek: účinnost až 97 % (HS). To snižuje náklady na vytápění a odlehčuje životnímu prostředí. 


Robustní hořák s dlouhou životností 

Válcový sálavý hořák MatriX, který vyvinula a vyrábí firma Viessmann, se díky síťce MatriX z ušlechtilé oceli vyznačuje vysokou životností. 


Komfortní regulace s integrovaným diagnostickým systémem 

Elektronická regulace kotlového okruhu pro provoz řízený teplotou v místnosti je zabudována v kotli Vitodens 111-W. S připojením čidla venkovní teploty zařízení automaticky aktivuje ekvitermně řízený provoz. Ochrana před mrazem je integrována v kotli. 


Otočné regulátory usnadňují obsluhu a umožňují rychlé nastavení teploty topné a pitné vody. Provozní stavy a teploty se zobrazují na digitální displeji. 

Mimořádně snadná údržba a servis 

I v případě údržby a servisu se plynový kondenzační kotel osvědčil jako časově velmi úsporný. Všechny díly jsou přístupné zepředu, boční servisní odstup není potřebný. Všechny komponenty zařízení, jako je expanzní nádoba topné vody, čerpadla a bezpečnostní armatury jsou již kompletně namontované ze závodu. 


Vitodens 111-W: kompaktní a komfortní 

Plynový kondenzační kotel Vitodens 111-W má zabudovaný nabíjecí zásobník z ušlechtilé oceli s objemem vody 46 litrů. Toto množství je během odběru teplé vody srovnatelné se samostatným zásobníkem teplé vody o objemu až 150 litrů. 


V případě nabíjecího zásobníku vody ohřátá ve výměníku tepla (deskový výměník) na požadovanou teplotu plynule dobíhá a je ihned k dispozici pro další odběr. Čidla teploty zajišťují, aby se dosáhlo předem nastavené teploty a aby se tato teplota udržovala. V případě potřeby se u kotle Vitodens 111-W automaticky zapne válcový sálavý hořák MatriX a zajišťuje požadovanou teplotu vody. Zejména při napouštění vany nebo při dlouhém sprchování se tento princip velmi osvědčuje. 

Možnost prodloužení záruky se servisní smlouvou na 5 let! 

Fotogalerie

Soubory

Nejsou vloženy žádné soubory.


Instalace atypických dřevěných herních prvků a doplnění zeleně v Mateřské škole Mašinka v Pečkách
Ariston